Jesteś tu:  Ślub » Psychologia » Ona

 
Porzucona przed ołtarzem…
Nie mogłaś się doczekać waszego wielkiego dnia… a zamiast sakramentalnego tak usłyszałaś jednak „nie”… I to na krótki czas przed uroczystością ślubu. Dlaczego on zostawił cię tuż przed ślubem?
czytaj więcej
Bezsenna przedślubna noc
Długie miesiące, a czasem lata oczekiwań na ten wymarzony dzień, który w końcu nastąpi już jutro. Ostatnie kilkanaście godzin przed ślubem powinny być pełne spokoju, jednak z reguły kończą się ciężką i bezsenną nocą. Jak tego uniknąć?
czytaj więcej
Sposób na teściową
Kobieta, do której dotychczas zwracałaś się „Proszę Pani” za niedługo stanie się twoją teściową i być może będziesz zwracać się do niej nawet „Mamo”. Jak zawczasu poradzić sobie z tym, aby wasze relacje po ślubie były pozytywne?
czytaj więcej
Mąż w domu
Jak wyglądać będzie Twoja bajka? Jakim twój chłopak będzie mężem? O ile sama sobie nie zadałaś kiedyś takiego pytania, być może zadał ci je ktoś inny. Co wtedy pomyślałaś? Pewnie jesteś pewna, że to ten jedyny?
czytaj więcej
Czy mężowi mówi się wszystko?
Już nasze prababcie powtarzały, że każda kobieta powinna mieć przed mężem trochę tajemnicy. Czy w małżeństwie obowiązuje zasada, że trzeba sobie mówić wszystko? W jakich sprawach można pewne rzeczy przemilczeć, a w jakich bezwzględnie mówić prawdę?
czytaj więcej
Chwila refleksji… przed ślubem
Nawet jeśli po otrzymaniu pierścionka zaręczynowego krzyknęłaś głośno „TAK” - decyzję o ślubie warto jeszcze raz przemyśleć. Choć teraz wszystko widzisz tylko w różowych kolorach, statystyki co do rozwodów powinny ostudzić zapał każdego...
czytaj więcej