Jesteś tu:  Ślub » Wieczory panieńskie i kawalerskie

 
Wieczór panieński - o jeden krok za daleko
Alkohol i dobra zabawa sprawiają, że nawet mimo nadchodzącego ślubu zapominasz się i tracisz głowę… Jak przeżyć swój wieczór panieński, by nie narażać się na chwile zatracenia? Co zrobić, gdy posunęłaś się o krok za daleko?
czytaj więcej
Wieczór panieński i kawalerski - jak pogodzić obie imprezy?
Okres czasu, który ma miejsce przed waszym ślubem pełen jest przygotowań i nerwowej atmosfery związanej z planowaniem wszystkim szczegółów. Dlatego tak ważne jest, byście odpowiednio zrelaksowali się przed ślubem.
czytaj więcej
Wieczór panieński - wyjątkowe detale i akcesoria
Podczas wieczoru panieńskiego najistotniejszą rolę pełnią osoby towarzyszące pannie młodej w zabawie oraz samo miejsce imprezy. Jednak samo przyjęcie bez jakiejkolwiek oprawy nie posiada wyjątkowego klimatu, który zapewniają odpowiednio dobrane do tematyki imprezy detale…
czytaj więcej
Wieczór kawalerski - jak możesz pomóc w jego organizacji?
Wieczór kawalerski twojego mężczyzny na pewno wzbudza w tobie równie dużo emocji, jak twój własny. Chciałabyś by spędził go on w odpowiednim towarzystwie, dobrze i zarazem bezpiecznie się bawiąc. Jeśli nie do końca przekonują cię pomysłu kolegów twojego partnera, sama możesz im pomóc w organizacji wieczoru. Podpowiemy ci jak to zrobić!
czytaj więcej
Organizacja wieczoru kawalerskiego - krok po kroku
Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja do zorganizowania szalonej imprezy, która na długi czas zapadnie w pamięć. Dowiedz się, jak krok po kroku zorganizować wieczór kawalerski, co zaplanować samemu, a co pozostawić do zrobienia swoim znajomym.
czytaj więcej
Całkiem inny wieczór kawalerski
Typowy wieczór kawalerski kojarzy się następująco - gorąca impreza, morze alkoholu, obce, tańczące obok was dziewczyny… Brzmi jak przepis na oklepaną, schematyczną imprezę? Twój wieczór wcale nie musi taki być - wystarczy trochę inwencji...
czytaj więcej