Jesteś tu:  Ślub » Wieczory panieńskie i kawalerskie » Szalony Wieczór Kawalerski » Wieczór kawalerski... wsród kobiecych ciał

Wieczór kawalerski... wsród kobiecych ciał

Do ślubu Pana Młodego, który już kilka miesięcy temu mianował cię świadkiem, zostało niewiele czasu. Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak sprawić aby wieczór kawalerski był niezapomniany i aby na zawsze zapadł w pamięć Pana Młodego oraz jego przyjaciół. Niezależnie od tego co wymyśliłeś, spoczywa na tobie ogromna odpowiedzialność. Myślałeś o tym, aby ta noc była pełna szaleństw oraz pięknych kobiet? Jeśli przeszło ci to przez myśl – nie wahaj się pomyśleć nad tym tematem dłużej, tak aby marzenia pozostały spełnione, a Pan Młody nie żałował ani jednej chwili tego wieczoru.

Ilekroć Panowie mówią o wieczorze kawalerskim, miny towarzyszących im dziewczyn zaczynają się drastycznie zmieniać. Pikantne historie, jakie krążą o tych wieczorach bywają przyczyną niejednej kłótni, a znane są pary, które nie stanęły na ślubnym kobiercu właśnie z powodu zbyt „gorącego” wieczoru kawalerskiego. Dlatego zanim przyjdą Ci do głowy najbardziej szalone scenariusze z udziałem pięknych kobiet, przemyśl 3 najważniejsze sprawy:

Po pierwsze. Pamiętaj, iż Pan Młody żeni się z własnej i nieprzymuszonej woli. Przypuszczalnie sam dokonał zakupu pierścionka oraz samodzielnie się oświadczył. Na pewno masz również świadomość tego, jak człowiek któremu organizujesz wieczór kawalerski kocha swoją narzeczoną.

Po drugie. Małżeństwo to nie złote kajdany a kolejny etap, do którego po prostu należy dojrzeć. Dlatego nie przeżywaj tego dnia ani nie organizuj go jako „ostatniego dnia wolności”, bo Pan Młody jest i będzie wolnym człowiekiem. Krok w stronę kościoła lub urzędu to krok do nowego etapu życia, a nie zakładu karnego na dożywocie.

Po trzecie. Zasady korzystania z „wolności” są przed ślubem i po ślubie takie same. Jak pewnie się domyślasz, Pan Młody jest z pewnością wierny swojej dziewczynie i ma z nią ustalone granice  - których łamanie niesie określone skutki niezależnie od tego czy para jest małżeństwem czy też nie. Pewnie sam wiesz i czujesz, że uczciwość i trzymanie się zasad obowiązuje 24 godziny/dobę i nie ma wyjątków od tej reguły.

Zanim więc podejmiesz się organizacji wieczoru, dowiedz się najpierw czego oczekuje Pan Młody. Jeśli jego marzeniem jest striptizerka – masz pole do popisu. Jeśli jednak wyraźnie jego oczekiwania są inne --  dopasuj się i nie rób niespodzianek.
Niespodziewane pojawienie się rozbierającej się na stole kuchennym kobiety wbrew woli Pana Młodego stawia go w niezręcznej sytuacji. Następuje presja kolegów oraz poczucie winy, ze „show” zostało opłacone, wiec nie wypada rezygnować. Jednocześnie Pan Młody może pod wpływem uroku chwili, nadmiernej ilości alkoholu lub nacisku i presji kolegów zrobić coś czego może żałować. Dlatego pamiętaj, że stawianie kogoś w takiej sytuacji jest nieuczciwe.

Jeśli Pan Młody nie ma więc ochoty na nocne ekscesy – spełnij po prostu jego marzenie. Może będzie ono bardzo proste i okaże się, że potrzebuje on nielimitowanej ilości piwa oraz paczki swoich przyjaciół. Być może będzie chciał pojeździć na gokardach, pojechać na ściankę wspinaczkową lub zmierzyć się z wami podczas ostrej walki w paint balla. Masz ogromne pole do popisu. Zorganizowanie jazdy na quadach i wynajęcie domku letniskowego wymaga sporo zaangażowania, ale jednocześnie pokazuje co znaczy przyjaźń i niezapomniany wieczór. Czasem sportowa adrenalina jest lepsza niż oglądanie nawet najbardziej ponętnego kobiecego ciała.

Bywa jednak, że Pan Młody ma inne marzenia i faktycznie będzie nim kobiece show. Jeśli twoim zadaniem jest więc zadbać o atrakcyjny wieczór z udziałem jednej lub kilku tancerek – zainwestuj wraz z kolegami w kogoś wartego polecenia. Przyjęło się, że najbardziej popularną formą jest streaptease – a więc zatrudnienie kobiety, która przez kilka piosenek zatańczy specjalnie dla Pana Młodego. Może być skąpo ubrana, może rozebrać się całkowicie – jednak jej rola ogranicza się zawsze tylko i wyłącznie do tańca. Dlatego nie zamawiaj prostytutki lub tancerki, która będzie dotykać Pana Młodego oraz pozwalać sobie na erotyczne ruchy wkraczające w jego sferę intymności – szczególnie jeśli nie wiesz, czy Pan Młody sobie tego życzy.

Pamiętaj również, że to co dla jednych jest miłą zabawą, innym może sprawiać przykrość. Twoi koledzy mogą chwalić się przebiegiem wieczoru dziewczynom, które mogą być koleżankami panny Młodej. Jeśli dotrą do niej informacje o przebiegu takiego wieczoru, na którym wydarzyło się więcej niż powinno – ślub może zawisnąć na włosku.

Dobrze też aby Panna Młoda wiedziała jak będzie przebiegać zabawa. Jeśli wie o tancerce przyjmie historie jakie się pojawią z aprobatą, jeśli nie - może być zaskoczona i  czuć się z tym faktem bardzo źle.

Organizacja wieczoru z udziałem pań jest delikatną ingerencją w pewną intymna sferę związku, jaki ma niebawem stanąć na ślubnym kobiercu. Nie mało jest odwołanych ślubów z tego powodu, niemało jest narzeczonych, którzy sami rano nie potrafią sobie spojrzeć w oczy. Jeśli jesteś prawdziwym przyjacielem – nie postępuj inaczej niż to, w jaki sposób oczekuje tego Pan Młody. Presja i alkohol czasem zamieniają odpowiedzialnego człowieka w osobę, która nie postępuje tak jak powinna. Dlatego zadbaj o to, aby była to piękna noc. Wesoła, pozytywna i taka, którą można się pochwalić. Nie ma nic złego w podziwianiu tańczących kobiet – pod warunkiem, że utrzymane są granice. Załatwienie występu, na którym pojawi się piękna i pełna klasy oraz talentu tancerka to nie lada sztuka, dlatego masz przed sobą ciężkie zadanie któremu na pewno sprostasz.schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu