Jesteś tu:  Uroda

 

Makijaż

Mac Warm Soul mineralny róż do policzków
W kategorii róży do policzków, kosmetyki Mac należą do moich ulubionych. Ostatnim moim zakupem wśród nich jest róż Warm Soul, pierwszy mój róż mineralny i chyba także pierwszy jakikolwiek inny kosmetyk mineralny. Nie kupiłam go jednak ze względu na to, lecz dlatego, że spodobał mi się efekt, jaki daje na skórze.
czytaj więcej

Makijaż

Błyszczyk marki Nyc - Lip Plumper
Błyszczyk marki Nyc - Lip Plumper to jeden z tych błyszczyków, który ma za zadanie powiększyć usta. Jako, że jego cena była bardzo niska (około 4 złote na aukcji internetowej) postanowiłam zaryzykować i sprawdzić, czego można faktycznie spodziewać się po obietnicach producenta.
czytaj więcej

Włosy

Modna ulica - Kolekcja SMART Streetstyle 2013
Dzisiejsze trendy kreują nie tylko sławni projektanci, ale także modowi blogerzy. Dlatego do tworzenia fryzjerskiej kolekcji, marka INDOLA zaprosiła czołowych blogerów. Tak powstała kolekcja INDOLA SMART Streetstyle 2013.
czytaj więcej

Pielęgnacja i zabiegi

Idealnie matowa skóra na lato!
Problem błyszczenia się skóry, szczególnie latem, dotyka prawie każdą z nas. Dlatego zamiast stosować półśrodki warto zdecydować się na kompletny program pielęgnacji cery mieszanej bądź tłustej aby podczas wakacji cieszyć się gładką i zdrowo wyglądającą skórą twarzy.
czytaj więcej

Pielęgnacja i zabiegi

Piegi, plamki, przebarwienia
Jedni uważają, że dodają uroku, inni najchętniej by się ich pozbyli – a mowa o… piegach. Przebarwienia pojawiające się na skórze często są źródłem kompleksów. Na szczęście można się ich skutecznie pozbyć.
czytaj więcej

Włosy

Światowa premiera Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013
3 marca br, w Berlinie ponad 3.000 fryzjerów z 48 krajów miało szansę obejrzeć i zainspirować się czterema stylami wiosenno-letniej kolekcji Schwarzkopf Professional - Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013. Setki innych na całym świecie śledziło wydarzenie w przekazywanej na żywo transmisji online.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  28  następne »

Get Adobe Flash player