Jesteś tu:  Uroda » Blogerki testują i polecają » Blogerki oceniają i polecają

 
Blogerki o kosmetykach - Arleta z VexGirl.blogspot.com
Aneta, znana swoim czytelnikom, jako Vexgirl od półtora roku prowadzi bloga o tematyce kosmetyków pielęgnacyjnych, kosmetyków do makijażu, lakierów do paznokci i akcesoriów – jednym słowem o tym, o czym my kobiety lubimy czytać najbardziej.
czytaj więcej
Blogerki o kosmetykach – Ola z spill-the-time.blogspot.com
Osiemnastoletnia Ola prowadzi swojego bloga od około 10 miesięcy. Początkowo pisała o wszystkim, później skupiła się na tematyce kosmetycznej – na pisaniu recenzji, o nowościach w swojej kosmetyczce i o nowych zakupach.
czytaj więcej
Angelika z littlebird92.blogspot.com
Angelika porusza tematykę malowania paznokci, ich pielęgnacji, a także innych kosmetycznych spraw. Jeśli jesteście ciekawe, co ma do powiedzenie Angelika w tych tematach, zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego udzieliła nam autorka bloga.
czytaj więcej
Blogerki o kosmetykach - Agata z kobietamowi.blogspot.com
Agata na swoim blogu prezentuje nowe kosmetyki, makijaże z ich użyciem, trafnie ocenia, poleca lub odradza zakup nowości kosmetycznych. Sprawdźcie, co autorka bloga mówi o swoich ulubionych kosmetykach, makijażu, a także o samej sobie.
czytaj więcej
Blogerki o kosmetykach - Agnieszka z Agusiak747.blogspot.com
Recenzje kosmetyków, pomysły na makijaże, ulubione produkty – o tym właśnie możemy poczytać na blogu Agnieszki. Postanowiliśmy spytać blogerkę o jej ulubione kosmetyki, marki, a także sposoby pielęgnacji.
czytaj więcej

Galerie

Inspiracje
Makijaże » Inspiracje

Najmodniejsze makijaże w jednym miejscu! Kolorowe, odważne, delikatne i romantyczne. Wybierz coś dla siebie i podkreśl swoją urodę.

więcejGet Adobe Flash player