Jesteś tu:  Uroda » Makijaż » Kosmetyki - nowości, rankingi, recenzje » Jaki podkład na lato? Zobacz nasze propozycje

Jaki podkład na lato? Zobacz nasze propozycje

Kosmetyki - Nowości, recenzje, rankingi | 04.06.2012

Lekki, rozświetlający, nawilżający – taki właśnie powinien być letni podkład. Jeśli dodatkowo potrafi ładnie poprawić koloryt cery i po nałożeniu nie spływa szybko z twarzy, lecz pozostaje na niej na długo, mamy do czynienia z podkładem idealnym. Czy trudno taki znaleźć? Jak się okazuje, na naszym rynku kosmetycznym jest mnóstwo kosmetyków, które spełniają te wymagania. Sprawdź nasze propozycje.

W okresie letnim warto zmienić swoje przyzwyczajenia dotyczące podkładów i sięgnąć po lżejszy niż zwykle kosmetyk. Niezależnie od rodzaju cery, skóra w trakcie upałów potrzebuje większej dawki nawilżenia i ochrony. Lekkie podkłady sprawdzają się też lepiej pod kątem wizualnym – w słońcu wiele ciężkich, mocno kryjących podkładów wygląda bowiem nienaturalnie i tworzy efekt maski.

Jak więc wybrać dobry podkład na lato?

Przede wszystkim proponujemy wam kosmetyki o mniejszym stopniu krycia (lekkim i średnim), z którymi nie trudno przesadzić, a które ładnie wyrównują koloryt cery, bez nadmiernego obciążania skóry. Dobrze, jeśli założeniem podkładu jest również nawilżanie cery, tak bardzo istotne podczas ciepłych dni, podczas których nie trudno o przesuszenie skóry. Kolejna istotna sprawa? Rozświetlenie. Naturalny blask to coś, co sprawia, że cera wygląda promiennie i zdrowo – a takiego właśnie efektu potrzebujemy latem.

1/10

 

Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15,

Cena ok 120 zł

Zdaniem producenta… Zadaniem podkładu jest nawilżenie i rozświetlenie cery. Podkład ma lekką konsystencję, która zapewnia delikatne, ale wystarczające do pokrycia niedoskonałości krycie. Posiada filtr SPF 15.

Naszym zdaniem… Bardzo dobry podkład na lato – przede wszystkim dlatego, że mocno i wyczuwalnie nawilża, ładnie rozświetla cerę. Poziom krycia jest dość słaby, dlatego podkład polecamy osobom o niezbyt problemowej cerze.


« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  10  następne »


schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player