Jesteś tu:  Uroda » Makijaż » Wizażystka recenzuje » Błyszczyk Lancome Juicy Tubes

Błyszczyk Lancome Juicy Tubes

Wizażystka recenzuje | 27.03.2013

Juicy Tubes to jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych produktów marki Lancome. Występuje w dwóch wersjach: klasycznej (opakowanie pełnowymiarowe) i wersji mini, w zestawie kilku sztuk. Ja jestem posiadaczkę jednego odcienia tego błyszczyka, wycofanego już Bubble Gum.

Juicy Tubes to błyszczyk zamknięty w 15 ml opakowaniu, bardzo klasycznym i niczym się nie wyróżniającym. Aplikator jest plastikowy, a błyszczyk wyciskany, opakowanie jak na produkt tej marki jest moim zdaniem naprawdę nieszczególne.

Odcień który posiadam to intensywny, trochę fluorescencyjny róż. W zależności od tego ile się go nałoży, odcień można stopniować, jednak kolor jest tak intensywny, że wystarczy niewiele błyszczyku by pokryć całe usta kolorem. Błyszczyk ma miniaturowe drobinki, które ładnie połyskują w słońcu.

Wielką zaletą Juicy Tubes jest piękny zapach – mój odcień Bubble Gum pachnie dosłownie jak guma balonowa.

Niestety, trwałość według mnie pozostawia wiele do życzenia, szczególnie że nie jest to produkt tani. Nie wyróżnia się tu na tle innych, o wiele tańszych błyszczyków, bo Juicy Tubes na moich ustach trzyma się niecałą godzinę, a później ściera i w zasadzie nic po nim nie pozostaje, mimo mocnego koloru.

Podsumowując, według mnie wśród tańszych marek można znaleźć produkty podobne do Juicy Tubes, zarówno pod względem opakowania, aplikacji, jak i kolorów i trwałości samego błyszczyka. Według mnie to przyjemny w użyciu produkt, który chyba jednak nie jest do końca wart swojej ceny.


Beata Łuniewska

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player