Jesteś tu:  Uroda » Pielęgnacja i zabiegi » Kosmetyki - nowości, rankingi, recenzje » Balsamy brązujące…wybieramy najlepszy!

Balsamy brązujące…wybieramy najlepszy!

Kosmetyki - nowości, recenzje, rankingi | 20.06.2012
 
Sposób na piękną, nawilżoną skórę, która dodatkowo jest opalona niezależnie od pory roku? Nic prostszego – wyjściem są balsamy brązujące, które pielęgnują skórę, a przy tym pokrywają ją delikatnym brązowym odcieniem, przypominającą naturalną opaleniznę. Propozycji balsamów brązujących na naszym rynku jest wiele. My wśród najpopularniejszych wybrałyśmy te naszym zdaniem najlepsze.

Dlaczego warto sięgnąć po balsam brązujący? Kosmetyk ten łączy w sobie cechy zwykłego balsamu pielęgnacyjnego oraz samoopalacza. Z tym jednak zastrzeżeniem, że efekt opalenizny jest mniej nachalny niż w przypadku samoopalaczy, trudniej jest także o nieestetyczne plamy, a cały efekt można stopniować. A jakby tego było mało, balsamy brązujące mają właściwości pielęgnujące – także jeśli korzystamy z takiego kosmetyku, zwykły balsam będzie już zbędny.

Mimo tego, że balsamy brązujące są bardzo proste w użyciu, należy pamiętać o kilku zasadach ich stosowania. Przede wszystkim należy pamiętać, że kosmetyki te nadają skórze kolor – tak więc należy dbać o to, by rozsmarowywać je możliwie jak najbardziej równomiernie, unikając nadmiernej aplikacji kosmetyku w okolicach łokci, kolan oraz dłoni. Jako, że kosmetyki te lubią najmocniej barwić dłonie, po każdym zastosowaniu balsamy trzeba dokładnie je myć, szczególnie między palcami. Kolejna rada – w celu polepszenia działania balsamu warto przed jego aplikacja lub serią aplikacji wykonać dobrze złuszczający peeling.

Warte naszym zdaniem balsamy brązujące wybrałyśmy według różnych kategorii. Ważne są właściwości kosmetyku – łatwość aplikacji, konsystencja, zapach oraz oczywiście efekt. Uwagę zwróciłyśmy także na dostępność kosmetyku oraz cenę.

Nasze propozycje:

10. Miraculum, balsam brązujący do ciała, nawilżający. Cena ok 10 zł.

 

1/10

 

Pierwszym plusem tego kosmetyku jest jego przystępna cena. Poza tym to po prostu przyzwoity produkt – pielęgnuje skórę oraz dodaje jej stopniowego koloru po każdym dniu aplikacji. Niestety, minusem jest jego zbyt intensywny zapach, który utrzymuje się na skórze bardzo długo. Dobry balsam dla niewymagających lub przyzwyczajonych do zapachu samoopalacza pań. Dostępny w wersji dla karnacji jasnej i ciemnej.


« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  10  następne »


schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player