Jesteś tu:  Uroda » Pielęgnacja i zabiegi » Mam problem » Recepta na sok antycellulitowy prosto z Rio!

Recepta na sok antycellulitowy prosto z Rio!

Uroda, Pielęgnacja i zabiegi | 22.06.2012

Jeśli borykasz się z problemem pomarańczowej skórki i wypróbowałaś już większość dostępnych na rynku kosmetyków, które niestety nie przyniosły upragnionego efektu, dowiedź się, co jeszcze może Ci pomóc w walce z tym problemem i spróbuj przepisu na wspaniały sok, którego przepis pochodzi prosto z Rio de Janeiro.

Cellulit jest chorobą skóry, na którą niestety do tej pory nie znaleziono w 100% skutecznego lekarstwa. Na rynku dostępnych jest wiele kremów antycellulitowych, jednak żaden z nich nie pozwala na całkowite pozbycie się pomarańczowej skórki.

Salony oferują specjalistyczne zabiegi, które pozwalają usunąć nawet spory cellulit, jednak są one bardzo kosztowne i niestety niedostępne dla większości z nas.

Możemy walczyć z cellulitem również poprzez właściwe odżywianie, unikając tłustych, smażonych potraw i słodyczy oraz powinnyśmy pić każdego dnia co najmniej 2 litry niegazowanej wody. Ma ona zbawienne właściwości zarówno dla naszego zdrowia jak i urody, gdyż wypłukuje toksyny z naszego organizmu.

Ale oprócz tych sposobów, które powinny na stałe zagościć w naszym życiu prezentujemy przepis na sok, który pozwoli Ci zapobiec powstawaniu cellulitu i pomoże w jego leczeniu. Sok jest prosty w przygotowaniu i niedrogi, ale oprócz tego jest smaczny i dostarcza wielu witamin.

Przygotuj więc sok według poniższego przepisu, który zdobyliśmy od mieszkanek miasta wiecznej samby i staraj się go pić kilka razy w ciągu dnia, aby w szybkim czasie uzyskać zadowalające efekty a już po 3 tygodniach dostrzeżesz wyraźną różnicę. Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna i gładka.  

Składniki:

  • Liście białej kapusty
  • Orzechy (ewent. nasiona słonecznika)
  • 1 jabłko
  • 1 szklanka mleczka kokosowego 

Przygotowanie:

  • Włóż wszystko do blendera i wymieszaj.

 

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player