Jesteś tu:  Uroda » Włosy

 
Modna ulica - Kolekcja SMART Streetstyle 2013
Dzisiejsze trendy kreują nie tylko sławni projektanci, ale także modowi blogerzy. Dlatego do tworzenia fryzjerskiej kolekcji, marka INDOLA zaprosiła czołowych blogerów. Tak powstała kolekcja INDOLA SMART Streetstyle 2013.
czytaj więcej
Światowa premiera Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013
3 marca br, w Berlinie ponad 3.000 fryzjerów z 48 krajów miało szansę obejrzeć i zainspirować się czterema stylami wiosenno-letniej kolekcji Schwarzkopf Professional - Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013. Setki innych na całym świecie śledziło wydarzenie w przekazywanej na żywo transmisji online.
czytaj więcej
Gdy włos z głowy spada
Każdego dnia wypada nam około 100 włosów. To zupełnie naturalne. Jeśli jednak tracimy ich więcej, warto zwłaszcza jesienią i zimą zadbać o swoją czuprynę, a gdyby pomimo domowych zabiegów ich kondycja się nie poprawiła – wybrać się do dermatologa.
czytaj więcej
It’s got to be - got2b blow it straight
Czy każdy dzień to spotkanie z niesfornym przeciwnikiem, który nieustannie kręci się i puszy? Jeśli tak, to skorzystaj z prostego rozwiązania jakim jest got2b blow it straight!
czytaj więcej
3. urodziny SYOSS!
Zazwyczaj to goście obdarowują jubilata prezentami. Jednak tym razem to SYOSS, który świętuje 3. urodziny postanowił przygotować dla swoich klientów niespodzianki w postaci superofert. Teraz każdy ma szansę świętować urodziny razem z marką SYOSS!
czytaj więcej
Nowa linia Syoss Silicon-Free
Cienkie, delikatne i słabe włosy wymagają szczególnej opieki. Dlatego marka Syoss wprowadza na rynek nową linię – Syoss Silicon-Free, której formuła nie zawiera silikonów, parabenów i parafin.
czytaj więcej

Galerie

Modne fryzury
Trendy fryzjerskie » Modne fryzury

Chcesz zmienić  fryzurę? Zastanawiasz się co mogłabyś zmienić w swoim uczesaniu? Zajrzyj do naszych galerii i znajdź coć dla siebie!

więcejGet Adobe Flash player