Jesteś tu:  Uroda » Włosy » Kosmetyki - nowości, recenzje, rankingi » Eliksir Piękności SYOSS z olejkiem absolutnym

Eliksir Piękności SYOSS z olejkiem absolutnym

Magia eliksiru

Włosy suche i delikatne oczekują wyjątkowej opieki. Gdy wszystkie dotychczasowe sposoby zawiodą, czas uciec się do wyjątkowych środków. Efekt cudownie nawilżonych i urokliwie lśniących włosów zapewni Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.

Codzienność byłaby znacznie przyjemniejsza, gdybyśmy mogli dodać jej odrobinę magii. Zacznijmy od włosów - z nowym Eliksirem Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia
i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu.

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.

Magia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur. Eliksir można stosować na kilka sposobów:

  • Aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych.
  • Użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania.

W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu.

  • Eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia.

Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie dla puszących się włosów.

Poza swoimi pielęgnacyjnymi właściwościami Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym jest bardzo wydajny, więc dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy zaledwie kilka kropel.

Rekomendowana cena detaliczna produktu:
Eliksir Piękności Syoss opakowanie 100 ml - ok. 30 zł


Mat.prasowe

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player