Jesteś tu:  Uroda » Włosy » Kosmetyki - nowości, recenzje, rankingi » Indola Profession NO AM - Color Kolor bez amoniaku!

Indola Profession NO AM - Color Kolor bez amoniaku!

Kobiety decydujące się na koloryzację włosów maja coraz większe wymagania dotyczące używanych produktów. Oczekują od farby do włosów nie tylko intensywnego i trwałego koloru. Chcą, żeby włosy podczas farbowania były bezpieczne. Odpowiedzią na ich oczekiwania moze być Indola Profession NO AM Color - farba do trwałej koloryzacji bez amoniaku.

Jak twierdzi producent, Indola Profession NO AM Color to sprytne rozwiązanie, które w jednej tubce łączy trwałą, ale delikatnie działającą koloryzację bez amoniaku ze skuteczną pielęgnacją. Jej łagodna siła działania  nadaje włosom brylantowy połysk, wibrujące odcienie i przywraca im zdrowy wygląd.

Dodatkowo pozwala na skuteczne pokrycie nawet całkowicie siwych włosów. NO AM zawiera naturalne molekuły pielęgnujące Moisture-Care-Molecules.Ich działanie nawilżające bazuje na mechanizmie wiążącym cząsteczki wody w głębokich warstwach włókien włosów.

Ten unikalny system pielęgnująco-ochronny opiera się na synergii 2 naturalnych komponentów: oleju pochodzenia roślinnego oraz organicznego kwasu karboksylowego i pomaga zachować proces naturalnej retencji wody oraz zminimalizować negatywny wpływ procesu utleniania. Sprawia, że włosy po zabiegu koloryzacji mają zdrowy wygląd - są lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i układają.

Indola Profession NO AM Color to nowoczesne wcielenie koloryzacji bez amoniaku i nieprzyjemnego zapachu.

Kosmetyk dostępny w profesjonalnych salonach fryzjerskich w cenie około 80 zł. Spróbuj i podziel się z nami swoją opinią!

 

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player