Jesteś tu:  Uroda » Włosy » Trendy fryzjerskie » Modna ulica - Kolekcja SMART Streetstyle 2013

Modna ulica - Kolekcja SMART Streetstyle 2013

Trendy fryzjerskie | 23.07.2013
Dzisiejsze trendy kreują nie tylko sławni projektanci, ale także modowi blogerzy. Dlatego do tworzenia fryzjerskiej kolekcji, marka INDOLA zaprosiła czołowych blogerów. Tak powstała kolekcja INDOLA SMART Streetstyle 2013.

Blogerzy modowi przestali być uważani za wirtualnych pasjonatów mody. Stają się ekspertami, którzy zasiadając w pierwszych rzędach na pokazach największych projektantów jako pierwsi recenzują kolekcje. Dla nich styl to nie tylko ubrania – ważne są również fryzury. Dlatego marka INDOLA do współpracy przy tworzeniu fryzjerskich trendów zaprosiła właśnie blogerów. Jej efektem jest kolekcja SMART Streetstyle 2013, na którą składają się cztery trendy.

• Romantic Youth

Ten sezon zdominowały motywy roślinne, ale… w nowej odsłonie. Jest świeżo i młodzieńczo, intensywnie i nowocześnie, z radością i pewnością siebie. Trend Romantic Youth jest interpretacją tej fascynacji - sprawia, że staje się czymś więcej niż tylko sezonowym kaprysem.

Trend Romantic Youth nabrał miejskiego szyku dzięki najbardziej wpływowej osobie związanej z modą uliczną - Yvanowi Rodicowi - młodemu Paryżaninowi, autorowi bloga www.facehunter.blogspot.com. O wpływie jaki wywiera na świat mody niech świadczy fakt, że o jego recenzje zabiegają takie marki jak Lacoste czy Topshop, Nokia czy Motorola.
 


« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  15  następne »


schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

  Galerie

  Modne fryzury
  Trendy fryzjerskie » Modne fryzury

  Chcesz zmienić  fryzurę? Zastanawiasz się co mogłabyś zmienić w swoim uczesaniu? Zajrzyj do naszych galerii i znajdź coć dla siebie!

  więcej  Get Adobe Flash player