Jesteś tu:  Uroda » Włosy » Trendy fryzjerskie » Światowa premiera Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013

Światowa premiera Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013

Trendy fryzjerskie | 20.05.2013
3 marca br, w Berlinie ponad 3.000 fryzjerów z 48 krajów miało szansę obejrzeć i zainspirować się czterema stylami wiosenno-letniej kolekcji Schwarzkopf Professional - Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013. Setki innych na całym świecie śledziło wydarzenie w przekazywanej na żywo transmisji online.
Główną rolę w zapierającym dech w piersiach show odgrywał kolor. Jego uzupełnieniem były cięcia oraz stylizacje zgodne z najgorętszymi trendami przedstawionymi na pokazach mody w Paryżu, Londynie, Mediolanie, czy Nowym Jorku.
Kolekcja Essential Looks 'Colour Buzz' 1:2013 to efekt pracy niezwykle kreatywnego teamu Schwarzkopf Professional pod przewodnictwem międzynarodowych ambasadorów Schwarzkopf Professional - Lesley Lawson i Tylera Johnstona. Stworzyli oni kolekcję fryzur, która pozwoli przenieść fryzjerom najgorętsze trendy sezonu, na codzienną pracę w salonie fryzjerskim.schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

  Galerie

  Modne fryzury
  Trendy fryzjerskie » Modne fryzury

  Chcesz zmienić  fryzurę? Zastanawiasz się co mogłabyś zmienić w swoim uczesaniu? Zajrzyj do naszych galerii i znajdź coć dla siebie!

  więcej  Get Adobe Flash player