Jesteś tu:  Zdrowie

 

Twoje zdrowie

Dbaj o żołądek
Co roku w Polsce diagnozuje się ponad 5 tys. kolejnych zachorowań na raka żołądka. Ze statystyk wynika, że częściej zmagają się z nim mężczyźni. Nie powinniśmy go jednak lekceważyć bez względu na płeć. Najważniejsze to nie unikać badań, bo wczesna diagnoza zwiększa szanse na wyleczenie.
czytaj więcej

Twoje zdrowie

Gdy oblewa pot
Wilgotne pachy, dłonie, stopy, plecy – nadmierna potliwości jest problemem wyjątkowo uciążliwym, a jej objawy nasilają się szczególnie latem. Jakie są przyczyny dokuczliwego pocenia się i jak sobie z nim radzić?
czytaj więcej

Twoje zdrowie

Migdałki - gardłowa sprawa
Są odpowiedzialne za naszą odporność, ale mogą też przyczyniać się do częstych infekcji. Choć migdałki kojarzymy głównie z anginami u dzieci, to przysparzają kłopotów niezależnie od wieku.
czytaj więcej

Odżywianie i Diety

Dieta jak lekarstwo
Jedzenie w pośpiechu, brak ruchu, stres – tak można scharakteryzować styl życia wielu z nas. Niestety odbija się to na naszym zdrowiu. Coraz więcej Polaków zmaga się z tak zwanymi chorobami dietozależnymi.
czytaj więcej

Sport i Fitness

Joga. Spokój jest w Tobie
Boisz się porodu i chciałabyś lepiej przygotować do niego swoje ciało? A może jesteś świeżo upieczoną mamą, która chciałaby wrócić do formy? Wstań z kanapy i idź na jogę, która ułatwia poród, poprawia kondycję, wycisza i uspokaja.
czytaj więcej

Odżywianie i Diety

Dieta diecie nierówna
Chipsy, paluszki, cukierki, batony, lody - te niezdrowe przekąski uwielbia wiele dzieci. Niełatwo przekonać naszych małych podopiecznych, że lepiej zamienić je na warzywa czy owoce. Jak wynika z badań aż 60 proc. Polaków nawyki żywieniowe z domu rodzinnego powiela w dorosłym życiu.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  22  następne »

Get Adobe Flash player