Jesteś tu:  Zdrowie » Odżywianie i Diety » Diety

 
Dieta jak lekarstwo
Jedzenie w pośpiechu, brak ruchu, stres – tak można scharakteryzować styl życia wielu z nas. Niestety odbija się to na naszym zdrowiu. Coraz więcej Polaków zmaga się z tak zwanymi chorobami dietozależnymi.
czytaj więcej
Dieta diecie nierówna
Chipsy, paluszki, cukierki, batony, lody - te niezdrowe przekąski uwielbia wiele dzieci. Niełatwo przekonać naszych małych podopiecznych, że lepiej zamienić je na warzywa czy owoce. Jak wynika z badań aż 60 proc. Polaków nawyki żywieniowe z domu rodzinnego powiela w dorosłym życiu.
czytaj więcej
Dieta a grupa krwi
Zwolennicy tej teorii twierdzą, że o naszym metabolizmie i potrzebach żywieniowych nie decyduje nic innego, jak grupa krwi. Jaki związek ma grupa krwi z potrzebami żywieniowymi organizmu? Co warto wiedzieć o tej diecie?
czytaj więcej
Witarianizm - czyli surowa, zdrowa i skuteczna dieta
Bez wątpienia jest jedną z najzdrowszych diet, choć jednocześnie nie nadaje się do stosowania przez każdego. Na czym polega dieta surowa, zwana inaczej witarianizmem?
czytaj więcej
Dieta warzywna
Dieta, która oczyści nasz organizm, pozwoli mu pozbyć się toksyn, dostarczy nam mnóstwa witamin, a przy tym wszystkim pozwoli na utratę zbędnych kilogramów. Przedstawiamy szybką dietę oczyszczającą, która pozwoli stracić zbędne kilogramy szybko i zdrowo.
czytaj więcej
Dieta hollywoodzka
Stosowały ją z powodzeniem takie gwiazdy, jak Marylin Monroe i Elizabeth Taylor, które pokochały ją za prostotę i skuteczność. Dieta hollywoodzka ma jeszcze więcej zalet - dowiedz się jakich, jak należy ją stosować i komu najbardziej pomoże ze stratą zbędnych kilogramów.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player