Jesteś tu:  Zdrowie » Odżywianie i Diety » Odchudzanie

 
Przygotuj się do lata
Ćwiczenia, dieta i liczenie kalorii – tak najczęściej wyglądają przygotowania do lata. Perspektywa zbliżających się wakacji i zrzucenia z siebie kolejnych warstw ubrań motywuje do zmian. Dlatego właśnie teraz najwięcej ludzi decyduje się na zrzucenie zbędnych kilogramów i zadbanie o swoją kondycję.
czytaj więcej
Sprawdź, które przyprawy odchudzają
Pewne przyprawy mają wielką zaletę, mianowicie usprawniają proces przemiany materii, przez co przyspieszają odchudzanie. Po które przyprawy powinnaś sięgać, będąc na diecie?
czytaj więcej
Chcesz efektownie schudnąć? Jedz czekoladę!
Dotychczas pierwsza zasada odchudzania brzmiała – należy wystrzegać się wszelkich słodyczy, w tym uwielbianej przez wszystkich czekolady. Tymczasem, okazuje się, że może ona wspomóc proces odchudzania i pogłębić jego efekty.
czytaj więcej
Chirurgiczne leczenie otyłości - na czym polega?
Skrajna otyłość to przede wszystkim wielka uciążliwość, która wpływa nie tylko na zdrowie i kondycję organizmu, ale i na postrzeganie samego siebie, rodząca kompleksy. Medycyna proponuje osobom otyłym innowacyjne rozwiązanie. Na czym ono polega?
czytaj więcej
Chudnij jak gwiazdy - dieta 5 czynników
Poznajcie najpopularniejszą dietę wśród gwiazd opracowaną przez kanadyjskiego dietetyka Harley’a Pasternaka - dieta 5 czynników. O jej skuteczności przekonały się takie gwiazdy jak m.in. Natalie Portman, Mandy Moore, Alicja Keys i Halle Berry.
czytaj więcej
Sprawdź, jak gwiazdy schudły po ciąży!
Sławne modelki i aktorki mają oczywiście swoje sekrety na zachowanie idealnej sylwetki w trakcie ciąży i po porodzie… Dowiedz się, jak udało im się szybko wrócić do doskonałej kondycji!
czytaj więcej


Get Adobe Flash player