Jesteś tu:  Zdrowie » Odżywianie i Diety » Odchudzanie » Sprawdź, jak gwiazdy schudły po ciąży!

Sprawdź, jak gwiazdy schudły po ciąży!

Największe światowe gwiazdy szczególnie mocno dbają o swoje sylwetki – ciąża nie zmieniła żadnej z nich, a wręcz przeciwnie – po urodzenia dziecka wyglądają jeszcze lepiej niż sprzed ciąży. Sławne modelki i aktorki mają oczywiście swoje sekrety na zachowanie idealnej sylwetki w trakcie ciąży i po porodzie… Dowiedz się, jak udało im się szybko wrócić do doskonałej kondycji!

Dla każdej gwiazdy światowego formatu perfekcyjny wygląd to podstawa – dlatego też wszystkie aktorki i modelki, które zostały mamami, po porodzie musiały szczególnie zadbać o swoje ciało i sylwetkę. Narzucona przez dietetyka dieta i ćwiczenia fizyczne, choć są męczące potrafią przynieść doskonałe efekty, czego dowodem są zdjęcia doskonale wyglądających, szczupłych gwiazd, które zostały mamami. Dowiedz się, po jakie sposoby sięgnęły gwiazdy w walce o swoją idealną sylwetkę!

Katie Holmes - Po ciąży aktorce pozostało wiele zbędnych kilogramów. Wiedziała, że jeśli chce powrócić do świata gwiazd, musi schudnąć – wybrała więc dietę połączoną z aktywnością fizyczną. Sportem, który uprawia Katie jest bieganie. Jej trenerką została Sue Fleming, która specjalizuje się w odchudzaniu gwiazd.

Katie tak mocno pokochała biegi, że wystartowała w maratonie, w którym osiągnęła zaskakująco dobry wynik 5 godzin. Przy tym wszystkim aktorka bardzo uważa na to, co je – głównym elementem jej posiłków są warzywa, szczególnie brokuły, marchew i dynia. Stara się jeść je na surowo, gotowane na parze lub pod postacią zup.

Następna

(Fot.Agencja Forum)
schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player