Jesteś tu:  Zdrowie » Sport i Fitness » Smukła sylwetka

 
Joga. Spokój jest w Tobie
Boisz się porodu i chciałabyś lepiej przygotować do niego swoje ciało? A może jesteś świeżo upieczoną mamą, która chciałaby wrócić do formy? Wstań z kanapy i idź na jogę, która ułatwia poród, poprawia kondycję, wycisza i uspokaja.
czytaj więcej
Nastawienie kluczem do dobrej formy
„Od jutra zacznę!” – to największy błąd, jaki popełniamy, gdy decydujemy się wprowadzić w nasze życie pewne zmiany, na przykład przejść na zdrową dietę czy zacząć ćwiczyć. Dlatego jeśli chcemy przejść prawdziwą metamorfozę, wykorzystajmy impuls i zacznijmy od razu.
czytaj więcej
Co zrobić, gdy ćwiczenia nie przynoszą efektów?
Mobilizujesz się, poświęcasz swój czas, wylewasz podczas ćwiczeń siódme poty… Tymczasem wciąż nie widzisz efektów tego, że zaczęłaś intensywne treningi. Co może być tego powodem? Co zrobić, by w końcu waga drgnęła, a sylwetka zyskała ładną rzeźbę?
czytaj więcej
Poranna gimnastyka - dla zdrowia i figury
Poranna gimnastyka może przynosić mnóstwo korzyści, zarówno dla zdrowia, kondycji organizmu, jak i dla modelowania figury. Dowiedz się, dlaczego warto zmobilizować się do porannych ćwiczeń.
czytaj więcej
Zimowe sporty idealne dla… twojej sylwetki!
Zimowe sporty mają więcej zalet - przede wszystkim wspaniale rzeźbią naszą sylwetkę i są sprzymierzeńcem każdej diety. Dowiedz się, co możesz zyskać uprawiając swoje ulubione sporty.
czytaj więcej
6 powodów, dla których warto zacząć ćwiczyć w zimie!
Zima za oknem i niskie temperatury nie zachęcają do aktywności fizycznej, warto jednak wiedzieć, że właśnie teraz jest najlepszy czas na ćwiczenia, gdyż trening w zimie pozwala stracić więcej kalorii niż latem.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player