Jesteś tu:  Zdrowie » Twoje zdrowie » Leki i preparaty

 
Pielęgnacja intymna - jakie kosmetyki są ci potrzebne?
Pielęgnacja okolic intymnych to nie tylko podstawa dobrego samopoczucia, komfortu, ale i gwarancja zdrowia i unikania infekcji i zakażeń układu rodnego. O tym, jak bardzo jest istotna z pewnością zdaje sobie sprawę każda kobieta, nie każda jednak wie, jakich środków należy używać do codziennej pielęgnacji intymnej.
czytaj więcej
Wzmocnij się zimą mocą z wiesiołka
Chciałbyś zapaść w sen zimowy? Nie masz energii wstawać rano z łóżka? Regularnie cierpisz na pojawiające się infekcje i przeziębienia? Zobacz, jak pomóc może Ci olej z nasion wiesiołka zawarty w kapsułkach Oeparol.
czytaj więcej
Ból głowy - Drogi problem, tanie rozwiązanie
Dopóki sami nie poczujemy, czym jest ból głowy, ciężko jest zrozumieć, na czym polega i jak bardzo obniża jakość życia. Tymczasem jego skutki wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na efektywność w pracy i zwiększoną absencję.
czytaj więcej
Naturalnie walcz ze stresem
W pracy masz napięte relacje z przełożonym? Podczas rozmowy rekrutacyjnej drżą Ci dłonie i zaczynasz się pocić? Znasz te sytuacje z własnego doświadczenia? Nie pozwól, aby stres ograniczał Twoje życie. Uwolnij się od niego w naturalny sposób.
czytaj więcej
Na zdrowie w Nowym Roku
Koniec roku to nie tylko czas spotkań z rodziną przy wigilijnym stole, czy szalonej zabawy sylwestrowej z przyjaciółmi. Warto w tym czasie zastanowić się, co możemy zrobić dla naszego zdrowia, aby w nowym roku nie dopadł nas… ostry ból gardła.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player